czwartek, 26 grudnia 2013

Kreatywne opakowanie pieczywa

Kohberg jest największym producentem pieczywa w Danii - firma stworzyła ciekawe opakowanie na bułki: opakowanie przypomina biustonosz a znajdujące się wewnątrz pieczywo ma się kojarzyć z kobiecymi piersiami. To wszystko ma na celu pozyskanie funduszy na duńskiej Cancer Society (walka z rakiem piersi)


Przy okazji trochę postraszę:

"Rak piersi jest jednym z najważniejszych problemów zdrowotnych u kobiet w Polsce. Z obecnie żyjących, co 14 Polka zachoruje na raka piersi w ciągu swojego życia. Biorąc pod uwagę wzrostowy wskaźnik zachorowalności, istnieje realne zagrożenie zwiększeniem się liczby Polek, które zachorują w najbliższej przyszłości na ten nowotwór. Nowotwory złośliwe są pierwszą przyczyną zgonów u kobiet do 65 roku życia w Polsce, a rak piersi jest pierwszą przyczyną zgonów u kobiet w wieku 40-55 lat."2 komentarze:

  1. Opakowanie produktu może mieć znaczenie dla jego sprzedaży. Estetycznie wykonane zawsze bardziej przyciągają uwagę konsumentów, a zatem i produkty łatwiej sprzedać. Bardzo pomysłowo wykonywane są również opakowania ekologiczne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety, ale nabieram sie na taką formę promocji/reklamy :P baby lubią błyskotki czy ładne kolory a to na pewno ma jakiś wpływ na wybór danego produktu

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...